Piedalies Freeroll Pokera turnīros

Betsafe kazino piedāvā lielisku iespēju piedalīties dažādos pokera turnīros. Piedāvājumā ir dienas, nedēļas mēnešu un īpašie turnīri. Ja esi iesācējs pokera spēlē vai vienkārši nevēlies riskēt ar lielām naudas summām, tad ir vērts ielūkoties šī piedāvājuma klāstā un pārbaudīt savas prasmes kādā no turnīriem. Kopumā piedāvājumā ir 15 dažādi turnīri kuri notiek dažādos laikos – katru dienu, tikai pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektienās, sestdienās vai svētdienās.
Lielāku uzmanību iesakām pievērst Sestdienu 1000€ Freeroll Turnīriem un Svētdienu 3000€ Freeroll Turnīriem. Sestdienu 1000€ turnīri norisinās katru sestdienu pulkstens 20:00. Lai tajā piedalītos, spēlētājam ir jāizspēlē 25 Raked Hands pēdējo 24 stundu laikā. Taču svētdienu 3000€ Freeroll Turnīrus ir iespējams izbaudīt katru svētdienu pulkstens 20:00. Lai piedalītos šajā turnīrā, spēlētājam jāizspēlē 100 Raked Hands nedēļas laikā līdz turnīra sākumam.
Pieejami arī tādi turnīri kā 50€ Tournament Ticket Freeroll (katru dienu plkst. 15:00), 50€ PLO Hi_lo Freeroll (ceturtdienās plkst. 20:30), 25€ NLHE Ticket Freeroll (pirmdienās plkst. 20:30) u.c.
Spēlētājiem, kuri tik tikko reģistrējušies un ieguvuši jaunā spēlētāja titulu ir pieejami trīs veidu turnīri iesācējiem. New Player Freeroll Level 1 turnīrs, kurš norisinās katru dienu plkst. 20:00 un ir paredzēts pirmās četras nedēļas pēc ienākšanas spēlētāja kontā. Pēc tam seko New Player Freeroll Level 2 turnīrs, kurš norisinās trešdienās un piektdienās plkst. 20:30 un tajā iespējams piedalīties četru nedēļu laikā pēc otrā līmeņa iegūšanas. Trešais turnīrs ir New Player Freeroll Level Up, kurš notiek katru svētdienu, un kurā iespējams piedalīties četru nedēļu laikā pēc augstāka līmeņa sasniegšanas.
Sīkāku informāciju par turnīriem skati šeit. (https://www.betsafe.lv/lv/piedavajumi/poker-freerolls)